سه شنبه, 26 تیر 1397
 

آمار سایت

بازدیدکنندگان
141
مطالب
36
وب لینک ها
5
نمایش تعداد مطالب
108933

مطلب پیشنهادی

    نشریه شماره 19

 
 

 
 

مردمی بودن یا وعده ی سر خرمن دادن ؟مسئله این است ...

سلام

 

 سال 1391 را شاید به توان از سخت ترین  سا ل های انقلاب در تاریخ ثبت شود سالی که علاوه بر تحریم نفتی ایران و عدم بیمه شدن کشتی ها و تحت فشار گذاشتن تمامی کشور های خریدار نفت و عدم معامله با کشور های ثالث جزیی از تحریم فلج کننده ی دشمنان انقلاب بود در نتیجه باعث شد در امد نفتی کشور به کمتر از نصف برسد .

 

با ان همه سختی و مشکلات کشور به سختی اداره شد ،بانک ها در سال 1391 کمتر به مردم تسحیلات می داند و حتی کار به جایی رسید که وام ازدواج هم به حالت تعلیق در امد .

 

اقای محسن رضایی در برنامه پاسخ به جوانان مسئله ای را فرمودند که برایم و خیلی از مردم عجیب بود .وام بیست و سه میلیونی به زوج ها ‍!!!

 

اقا دکتر شما که برنامه اقتصادی خود را کار امد تر از همه می دانید (در حالی که در برنامه پایش نماینده شما حرفی برای گفتن در مقابل اقای نادران نداشت)

 

اولا:شما چرا در این برنامه و کلا در تبلغاتتان اگر قولی می دهید چرا به چگونگی دست یابی به ان صحبتی نمی کنید ؟؟؟ مثلا در همین مورد چرا نفرمودید از کدام منابع مالی کشور و چگونه چنین ظرفیتی را ایجاد می کنید و در اختیار مردم قرار می دهید ؟؟؟

 

ثانیا:شما که در برنامه هاتان می گویید اول کار من ثبات سیاست های اقتصادی و تثبیت نرخ ارز و کاهش نقدینگی در بازار است ، ایا شما نمی دانید دادن وامی به این مبلغ به نقدینگی بیشتر دامن می زند و باعث می شود همین مشکلاتی که در این دولت فعلی یعنی افزایش چشمگیر نقدینگی را به ارمغان می اورد ؟شما که می گفتید از اولویت برنامه ها شما کاهش نقدینگی در جامعه است ،پس چه شد ؟این حرف شما در تناقص با سایر حرف های گذشته شماست .

 

شما که یکی از انتقادهای تان نسبت به دولت های گذشته وعده بی جا دادن به مردم است پس چه شد ؟مگر رهبری نفرمودند به مردم قولی ندهید که فردا از پس ان برنیایید و یا نفرمودند با دادن وعده های بی جا سطح توقع مردم را بالا  نبرید؟پس چرا چنین می کنید .

 

مردم نامزدی می خواهند که وعده ی عوام فریبانه ندهد و با مردم صادق باشد در حد توانش به ان ها وعده دهد ،بماند که در مستند هاتان علا رغم تاکید چند صد باره ی رهبری فقط و فقط به  حربه سیاه نمایی دست می زنید و همه چیز را نفی می کنید  مردم کاندیدایی را که از همان اول به حرف رهبری گوش ندهد را قبول ندارند .سعی کنید همان اقا محسن باشد .

 

والسلام .