سه شنبه, 26 تیر 1397
 

آمار سایت

بازدیدکنندگان
141
مطالب
36
وب لینک ها
5
نمایش تعداد مطالب
108934

مطلب پیشنهادی

    نشریه شماره 19

 
 

 
 

جام جنایت جهانی

جام جنايت جهاني !!!

إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَكَرُوا اللَّهَ كَثِيرًا وَانتَصَرُوا مِن بَعْدِ مَا ظُلِمُوا وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ
•    مگر آنان که ايمان آوردند و کارهاي شايسته کردند و خدا را فراوان ياد کردند و چون مورد ستم واقع شدند انتقام گرفتند و ستمکاران به زودي خواهنددانست که به چه مکاني باز مي گردند

به نظر مي رسد افرادي که چند دهه پيش براي سلامت جامعه بشري و ورزش کردن، جام جهاني فوتبال را بنيان گذاشتند امروز اگر زنده مي بودند از کرده خود پشيمان مي شدند درست همانند انيشتين که وقتي ناجوان مردي امريکايي ها را در جنگ ديد ارزو مي کرد هيچ گاه نظريات خود را حداقل براي امريکايي ها خرج نمي کرد و همين شدذ که خود در صف اول مبارزه با سلاح هسته اي پيوست ،مَثَل چاقو است که هم کار بشر را اسان مي کند و هم به زندگي او پايان مي دهد.
سر هم کردن اين پازل کار چندان سختي نيست ،جاي دور نرويم در سال 1998 جام جهاني در بحبوحه جنگ اسرائيل و لبنان بر گزار شد تا قصاب بزرگ  ،شارون به جنايتش ادامه دهد .سال 2002 مردم سرگرم تماشا جام جهاني بودند و امريکا و متحدان در افغانستان سرگرم مبارزه با تروريسم (همان فرزندخوانده خودشان )و دلالان يهودي سرگرم تجارت انسان ! سال 2006 که به خاطر داريم مزه شيرين شکست اسرائيل از مقاومت لبنان را و مزه تلخ جنايت قانا را ، سال 2009 جنگ 22 روزه اتفاق افتاد و در سال 2012 اندکي بعد از المپيک جنگ 8 روزه و اکنون در سال 2014 جنگ ديگري به پا کردند .
همانطور که از شواهد پيداست به علت بيداري و ابراز انزجار مردم اگاه در سرتاسر جهان از جنايت اسرائيل و مظلوميت مردم فلسطين ، ايلات متحده  فقط  در زماني که نظر مردم جهان به رويدادي خاص متمرکز شده (مثل جام جهاني ) به فرزند نامشروع خود در غرب اسيا (يعني اسرائيل ) اجازه جنايت مي دهد تا بلکه شيخ نشين هاي خليج فارس خيال خام برشان ندارد که به سمت ايران متمايل شوند و همچنان مبهوت قدرت پوشالي ارتش اسرائيل شوند ،همان ارتشي که در 6 روز 6 کشور عربي را شکست داد .
اکنون که مردم جهان از گل هاي مسي لذت مي برند و از کمر شکسته نيمار ناراحت اند و اشک مي ريزند ، اما دريغ از يک قطره اشک براي حسين ابو خضير ،جام جهاني است ديگر براي مردمي که اربابشان امريکاست هفتايي شدن برزيل خيلي بهت اور  تر از شنيدن زنده زنده سوزاندن اين  نوجوان 17 ساله است مهم تر از شنيدن ذبح  کردن هاي داعش در عراق و سوريه است و کجاست ان ابر مرد تاريخ که  به اجداد همين مردمان در کوفه و الانبار بگويد اگر خلخال از پاي زني يهودي در اورند و مرد مسلماني بشنود و دق کند و بيمرد من از او خرده نمي گيرم .
فرق شقاوت و سعادت را مي بينيد ؟ او به چه مي خواند  ما را و ان ديگري چه ، و عده اي هنوز در تشخيص حق در مانده اند . مردم جهان در جام جهاني لذت مي برند و جانيان از مکيدن خون کودکان و مستضعفان جهان ، اسرائيل در فلسطين جنايت مي کند ، خليفه خود خوانده داعشي براي حکومت نوپايش در عراق و شام ذبح ها مي کند و برايش به ميمنت حکومت قرباني ها مي اوردن از جنس انسان ! در يمن و پاکستان و افغانستان هم که جنايت نشود روزشان شب نمي شود ، در نيجريه بوکوحرام را مي اورند و در سودان و اتيوپي مسمانان را  بدون هزينه ، با گرسنگي مي کشند و در افريقاي مرکزي مسمانان را قصابي مي کنند .
حال روز ما چيست ؟ مردم شيعه ايران چگونه اند ، چقدر خود را در گير اين مسائل مي کنند ، چقدر برايشان اهميت دارد که اسرائيل در فلسطين چه مي کند ،  هنوز يادمان نرفته نه غزه نه لبنان را ، راستي امروز که داعش پشت مرز هاي ما صف کشيده کجاييند اين فدائيان ايران ؟ نکند پاسپورت و گرين کارت به دست شده اند و بازهمين هم غزه و هم لبناني ها بايد بروند از ايران ان ها و ايران خودشان دفاع کنند . مردماني که از شکست ايران در جام جهاني بيرون مي ايند و شادي مي کنند ،اگر فردا روز ملت مقاوم فلسطين به نمايندگي از اسلام و ايران پوزه اسرائيل و بزرگتر هايش را به خاک ماليد نيز شادي مي کنند ؟

وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِن بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ    
      و ما در زبور پس از تورات نوشته ايم که اين زمين را بندگان صالح من به ميراث خواهند برد
يا علي